(265) Ürün

BEBEK GİYİM ÜRÜNLERİ İLE EN KIYMETLİNİZİ GÜVENE ALIN

Dünyaya gözlerini açan yenidoğan için yapılan en önemli hazırlık bebek giyim ürünleri üzerine yapılanlar olarak öne çıkmaktadır. Rahat ve huzurlu bir uyku için bebek tulum modellerinde ergonomik özellikler ön planda tutulmalı, bebek çıtçıtlı badi seçimlerinin ise sağlıklı ürünlerden yana tercihler kullanılmalıdır. Keyifli bir banyonun anahtarı olan bebek bornoz takımlarının seçiminde ise ayrı bir titizlik gösterilmelidir.

 

Bebek Giyim Ürünleri Seçimi Yapılırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebek giyim ürünleri seçimi titizlik gerektiren bir süreçtir. Bebeğin karşılanmaya hazırlanıldığı dönemde başlayan alışveriş telaşı, tüm kıyafetler eksiksiz bir şekilde tamamlanıncaya kadar devam etmektedir. Yeni doğanın kıyafetlerinin seçiminde önceliğin mutlak suretle sağlıklı ürünlere verilmesi gerekmektedir. Kıyafetlerin hangi malzemeler kullanılarak, nasıl bir üretim sürecinden geçtiği seçimlerin belirlenmesinde ilk kriter olmalıdır.

 

Bebek dünyaya gelişimlerini tamamlayamadan gelmekte, bebek giyim ürünleri bu gelişim sürecinde yeni doğanın koruyucu kalkanı olmaktadır. Bebek çıtçıtlı badi, yenidoğan kıyafetleri arasındaki en önemli parçalardan biridir. Aileye yeni katılan bireyin ilk kıyafeti olan bebek çıtçıtlı badi hem kumaşı hem de çıtçıtları ile ihtiyaca cevap verebilir standartlarda üretilmelidir. Ürünün mutlaka pamuklu kumaş kullanılarak üretildiğinden emin olmak gerekmektedir. Bebeğin hassas teni alerjik reaksiyonlara karşı son derece savunmasızdır. Savunma direncinin artırılması, kimyasal kullanılmayan ürünlerin tercih edilmesiyle mümkün olmaktadır. Bebek çıtçıtlı badi aynı zamanda sık sık tekrarlanan alt değiştirme sürecinin de sağlıklı bir şekilde yapılmasına olanak vermelidir.

 

Bebek Tulum Modelleri Gece Uykusunu Garantiye Alır

Bebek tulum modelleri, yeni doğanın gelişim sürecinin en kritik dönemi olan uyku sorununun ortadan kaldırılmasına yönelik mucizevi etkiler yaratan bir üründür. Bebek özellikle ilk dönemlerinde son derece hareketli bir yapıya sahiptir. Kış bebekleri için en önemli sorun gece üzerinin açılması ve üşümesi olmaktadır. Bebek tulum modelleri, yeni doğanın sıcacık sararak, üzerleri açılsa bile üşümelerine engel olmakta, sorunsuz bir uykunun yanı sıra üşütüp hasta olmasının da önüne geçmektedir. Bebek tulum seçiminde kullanılacak mevsimin özelliklerine uygun tercihler yapılmasında yarar vardır. Yaz dönemleri için ince pamuklu kumaştan yapılmış ürünler ideal seçimlerdir. Kış dönemleri için ise daha kalın ve yünlü kumaşlar sağlıklı sonuçlar verecektir.

 

Belirli bir yaş döneminin ardından tulum ve badilerden uzaklaşıp, bebek pijama takımı devreye alınmalıdır. Özellikle 1.5-2 yaş aralığında bebeklerin kıyafet tercihlerinin değişme zamanı olarak kabul edilmektedir. Badi ve zıbınların devreden çıktığı bu süreçte gece kıyafeti olarak bebek pijama takımı kullanılmalıdır. Bebeğin her kıyafeti gibi seçimi titizlik gerektiren bebek pijama takımı için de kumaş seçimi öncelikli kriter olmalıdır. Bu ürünlerde de pamuklu kumaşlardan vazgeçilmemeli, anti bakteriyel özellik ön planda tutulmalıdır.

 

Bebek Bornoz ile Yumuşaklık Hissini Yaşamalıdır

Bebek bornoz modelleri kesinlikle hassas tenini tahriş etmeyen, yumuşak ve ipeksi bir dokunuş hissi yaratan ürünler olmalıdır. Bebeğin sağlığının korunabilmesi için banyo sonrası ıslak kalma süreleri mümkün olduğu oranda kısaltılmalıdır. Bebek bornoz modelleri, bebeği tek seferde saracak ve tüm vücudunu kurulayacak boyutta olmalıdır. Çıplak tenine doğrudan temas edecek olan ürünün anti bakteriyel özellik taşıyan pamuklu ya da müslin kumaşlardan hazırlanması önemlidir.

 

Başını serin tut ayaklarını serin atasözü özellikle küçük çocuklar için son derece geçerlidir ve bu nedenle bebek patik modelleri ayrı bir önem taşımaktadır. Bebeğin en ciddi sağlık sorunlarının temelinde üşümeleri gelmektedir. Bebek patik modelleri, onların ayaklarının her dönem sıcak kalmasına imkan tanımaktadır. Kış dönemleri daha da büyük önem kazanan bebek patik modelleri için en ideal malzeme yün kullanılan ürünler olarak öne çıkmaktadır.

 

Siz de bebeğiniz için kıyafetler arıyor, sağlıklarını garantiye alacak, konforlarını artıracak ürünler almak istiyorsanız Baby Çapa modellerini incelemenizde yarar olacaktır.

 

Ücretsiz Kargo

400,00 ₺ Üzeri Siparişlerinizde

Kapıda Ödeme

Kapıda nakit ödeme

Güvenlik

256 Bit Güvenlik Sertifikası

Whatsap Destek

09:00 22:00 Online Destek