İADE VE DEĞİŞİM
 
İPTAL VE İADE KOŞULLARINIZ NELERDİR?
babycapa.com.' dan aldığınız ürünleri, kullanılmamış olması şartıyla, teslimat tarihinden itibaren en geç ......... gün içerisinde Yurtiçi Kargo ''.......... anlaşma kodu ile alıcı ödemeli olarak iade yapabilirsiniz. Ancak diğer kargo firmalarıyla gönderilen ürünlerin kargo ücreti göndericiye aittir. Belirtilen sürenin aşılması durumunda, iade işlemleri gerçekleşmemektedir. 
İade süresi dolan faturasız, etiketsiz, yıkanmış kullanılmış tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. Herhangi bir kir izi ya da yıpranma olmamalıdır. İadeniz babycapa.com 'un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra size dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün ücreti, irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı taktirde en geç ........ gün içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve babycapa.com 'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır. Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden babycapa.com sorumlu olmamaktadır. Ayrıntılı bilgi için 0 553 055 82 64 Müşteri Destek Hizmetlerini arayabilir veya Destek Bölümünden E-mail ile Bilgi Talep Edebilirsiniz. 
İade ve değişimlerinizi “Alemdar Mahallesi 3. Meltem Sokak No: 8B Osmangazi Bursa” adresine gönderebilirsiniz.
 
DEĞİŞİM SİPARİŞİ VERİRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM ? 
 
İadeniz babycapa.com' un ilgili birimlerine ulaştığında sizlere dönüş yapılarak işlem sağlanmaktadır. İade tutarınızın altında verilen siparişlerde değişim işlemi sağlanmamaktadır. Göndermiş olduğunuz ürün tutarı ile aynı tutarda ya da üzeri verilen siparişlerde değişim sağlanmaktadır. İade ettiğiniz ürün tutarı ile aynı tutarda verilen siparişlerde hiçbir ücret ödenmemektedir. İadenizin üzerinde verilen siparişlerde kargo masrafı firmamıza ait olup kapıda ödeme masrafı size ait olacaktır. 
 
İADE VE DEĞİŞİM SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR ? 
 
Tüketici Kanununda yer alan Sebep Göstermeden Cayma hakkı sadece ürünü teslim aldığınız günü takip eden ilk 14 günü içermektedir. Üründeki herhangi bir kusurdan dolayı iade etmek istediğinizde ise bu süre 30 güne dek uzamaktadır. 
 
ELİME GEÇEN ÜRÜN KUSURLU. NE YAPMAM GEREKİYOR? 
 
babycapa.com' dan kaynaklanan, yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk vb. gönderimleri, kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden ürünün size teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde babycapa.com Müşteri Hizmetleri 0 553 055 82 64 ile temasa geçerek, kargo ücreti yansıtılmadan iade yapabilirsiniz. Bu sürenin dışında herhangi bir şekilde ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır. Kusurlu göndereceğiniz ürünlerde, aldığınız ürünlerin tamamı kusurluysa değişim işlemi sağlanamamaktadır. Ancak ücret iadesi ve ödenen kargo bedeli siz değerli müşterilerimize geri yansıtılacaktır.

Ücretsiz Kargo

400,00 ₺ Üzeri Siparişlerinizde

Kapıda Ödeme

Kapıda nakit ödeme

Güvenlik

256 Bit Güvenlik Sertifikası

Whatsap Destek

09:00 22:00 Online Destek