(4) Ürün

BEBEK SALOPET MODELLERİ YAZLIK ÜRÜNLERİN VAZGEÇİLMEZİDİR

Yazlık kıyafetler dendiğinde ilk akla gelen ürünlerden biri bebek salopet modelleri olmaktadır. Son derece şık ve rahat tasarımları ile dikkat çeken bebek yazlık salopet çeşitleri, yeni doğanın şirinliğine şirinlik katmaktadır. Yazlık ürünlerin hayatı kolaylaştıran unsurları ön planda olmalıdır. Bebek sandalet modelleri günlük kullanımda rahatlık sunarken, havuz patiği ile çocuklar çok daha güvenli olmaktadır. Yaz dönemi güneş ile birlikte anılmaktadır. Bebek şapkası, yeni doğanı güneşin zararlı ışınlarından korumak adına mutlaka alınması gereken yazlık ürünler arasındadır.

 

Bebek Salopet Modelleri Son Derece Şık Tasarımlardır

Bebeklerin yaz dönemlerinde hem daha şık hem de daha rahat olmalarına imkan veren bebek salopet modelleri, son derece şık tasarımlar olarak dikkat çekmektedir. Bebeklerde ayrı bir tarz yaratan, şirinliklerini katlayan bu modellerin seçiminde titiz davranmakta yarar olacaktır.

 

Bebek yazlık salopet çeşitleri alınırken önceliğin sağlığa ve rahatlığa verilmesinde yarar olacaktır. Salopetin kesinlikle bebek dostu malzemelerden üretildiğinden emin olmak gerekmektedir. Kullanılan kumaşın pamuklu ya da müslin olması öncelikli tercihlerden biri olmalıdır. Pamuklu ve müslin kumaşlar son derece doğal ürünlerdir. anti bakteriyel özelliğin de eklendiği bu kumaşlar, bebeğe sınırsız güven sunmaktadır.

 

Pamuklu ve müslin kumaş kullanılarak üretilen bebek salopet modelleri, nefes alan yapıları sayesinde bebeğin teninin nefes almasına imkan tanıyacaktır. Yaz sıcaklarında nefes alan yapı terlemeyi minimuma indirecektir. Bebeklerde en büyük sorun ortaya çıkan pişiklerdir. Bu sorunun temel kaynağı da sıcak ve terleme olarak kabul edilmektedir. Bebek yazlık salopet modelleri terlemeyi önleyeceği için bebeğe rahatlık sunacaktır.

 

Bebek salopet modelleri için aranan özelliklerden biri de kullanım konforu olmaktadır. Salopetin askıları ayarlanabilir olmalı ve bebeğin ölçülerine göre belirlenmelidir. Bebek yazlık salopet modellerinin paçalarının sıkı olmaması ve bebeği rahat ettirmesi gerekmektedir.

 

Bebek Sandalet Modelleri Rahatlık Sunuyor

Bebek sandalet modelleri, yaz dönemlerinde kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. Bebeklerin dışarıya çıkarıldığı zamanlarda tercih edilmesi gereken bebek sandalet modelleri seçimi de tüm bebek ürünleri gibi titizlikle yapılmalıdır. Sandalet için ön koşullardan biri bebeğin ayaklarına nefes aldıracak malzemelerden üretilmiş, büyük bölümü açık olan ürün olmasıdır.

 

Bebek sandalet modelleri için ürünün ön kısmı son derece önemlidir. Bebeklerin ayakları yere sağlam basmadığı için sık sık ön kısmını bir yerlere vurmaktadır. Sandaletin ön kısmının destekli olması istenen korumayı sağlayacaktır. Ayrıca, sandaletlerin cırt cırtlı modeller olması kullanım kolaylığı sunacaktır.

 

Yaz dönemleri sık sık tatil anlamına gelmektedir ve bebeklerin havuz patiği ile koruma altına alınması gerekmektedir. Havuz kenarlarının son derece kaygan yerler olması bebekler için çok büyük risktir. Ebeveynler bir an olsun gözlerinin önünden ayırmasalar da zaman zaman havuz kazaları yaşanabilmektedir.

 

Bu kazaların önüne geçmenin en etkili yolu bebekler için havuz patiği kullanılması olacaktır. Kaymaz tabanlı havuz patiği bebeklerin güvensiz adımlarında bile kayıp düşmelerinin önüne geçecek, sağlıklarının korunmasında etkili bir görev üstlenecektir.

 

Yaz dönemlerinde ailenin en kıymetlisini kavurucu sıcaklardan korumanın yollarından biri bebek şapkası kullanmak olarak kabul edilmektedir. Bebek şapkası bir yandan güneşin zararlı ışınlarının bebeğin narin cildine ulaşmasını engellerken, bir yandan da sık sık terleyen kafasının ıslaklıktan korunmasına imkan vermektedir.

 

Bebek şapkası seçimi yapılırken, görselliğin ikinci planda tutulması, sağlığın öne alınması gerekmektedir. Tasarı ve fiyatından önce ebeveynlerin incelemesi gereken ürünün hangi malzemeden yapıldığı olmalıdır. Sağlıklı şapka pamuklu kumaş kullanılarak hazırlanan ürünlerdir. Bu sayede hem terleme azaltılabilecek hem de oluşan ter de bebeğin kafasından uzaklaştırılacaktır. Siz de bebeğiniz için yazlık ürünler arıyorsanız, Baby Çapa kreasyonlarını incelemenizde yarar olacaktır.

 

Ücretsiz Kargo

400,00 ₺ Üzeri Siparişlerinizde

Kapıda Ödeme

Kapıda nakit ödeme

Güvenlik

256 Bit Güvenlik Sertifikası

Whatsap Destek

09:00 22:00 Online Destek